Policové regály

Základ všetkých skladov, to sú policové regály. Ich poslanie je úplne zrejmé, lebo má umožňovať skladovanie voľne uloženého tovaru, čo môžu byť palety, škatule a podobné. Ako špecialisti na regálové systémy Vám ponúkame online návrhár regálov Super, ktorý má jednu obrovskú výhodu - pri návrhu ihneď vidíte cenu aj dostupnosť Vami navrhnutého riešenia.

Každý sklad má iné dispozície, každý má o niečo iné využitie, a práve preto neponúkame len hotové zostavy, ale vďaka nášmu návrhári si môžete zostaviť unikátny skladovací priestor, ktorý bude vyhovovať Vašim potrebám. Policové regály super sú k dostaniu v niekoľkých rozmeroch:

- Hĺbka: 320 - 400 - 500 - 600 - 700 - 800 v milimetroch

- Výška: 1972 - 2500 - 3028 - 3424 v milimetroch

- Šírka police: 900 - 1050 - 1200 - 1500 - 1800 v milimetroch

- Nosnosť stĺpce: 1100 - 1500 - 2000 - 3600 v kilogramoch

- Nosnosť police: 130 - 160 - 200 - 235 - 280 - 390 - 450 v kilogramoch

Ako môžete vidieť, variabilita policových regálov je veľmi veľká. Vďaka tomu môžete vytvoriť skladovací priestor, ktorý pojme ako väčšie, tak menšiu tovaru. To znamená možnosť neobmedzovať sa na už hotové zostavy, ale vytvoriť si vlastnú zostavu, ktorá bude spĺňať všetky Vaše požiadavky.

Ak Vás zaujímajú výhody regálových systémov Super, budete určite potešení. Ide o jednoduchú a rýchlu montáž, vysokú nosnosť políc, vysokú odolnosť proti okolitým vplyvom a v neposlednom rade tiež stabilitu a dlhú životnosť. To všetko sú požiadavky, ktoré je nutné klásť na regály nielen v prípade, keď pracujete v náročných podmienkach. Dôležité je zabezpečiť tieto požiadavky aj vtedy, keď chcete zainvestovať do kvalitných regálových systémov, ktoré majú na svojom mieste vydržať čo najdlhšie. Holé policové regály môžu byť doplnené veľkým množstvom ďalších skladovacích prostriedkov, ako sú napríklad plastové boxy. V prípade, že by ste chceli vytvoriť dopyt, neváhajte sa na nás obrátiť, určite nájdete to, čo hľadáte.

 

Hlavné

Porovnanie (0)
Odoberať novinky
Chcem byť informovaný e-mailom o zľavách a novinkách.
 
Navrhnite si regály
Spoločnosť Regaz je výhradným dovozcom výrobkov FAMI.
 

 

Internetový obchod REGAZ Sk - špecialista na kovové regále, regálové systémy a ďalší kovový a dielenský nábytok.

Ponúkame profesionálny a komplexný servis od fázy projektu, stanovenie vhodného typu skladovej technológie, cez montáž až po pozáručný servis.

Využite dopravu zdarma na regále a regálové systémy, ale i ďalšieho sortimentu, pri kúpe väčšieho množstva tovaru.


 


Copyright © REGAZ SK s.r.o. www.regaz.sk. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich REGAZ SK, viac info. All rights reserved.
Created by Redenge 2010, Internetový obchod Redenge e-shop