Aktuálne správy

Policové regály   [07.10.2017]

Základ všetkých skladov, to sú policové regály. Ich poslanie je úplne zrejmé, lebo má umožňovať skladovanie voľne uloženého tovaru, čo môžu byť palety, škatule a podobné.


Celá správa»
 

  [22.09.2017]

 

Montované kovové regály   [15.09.2017]

Kovové montované regály sa vyznačujú premyslenou konštrukciou, ktorá je veľmi stabilná a zaručuje tiež bezpečnosť, a to i v prípade, keď je regál vystavený veľkému zaťaženiu. Tento typ regálu práve vďaka svojej veľmi stabilnej konštrukcii a vysokej nosnosti nájde využitie v dielňach, archívoch, ateliéroch, predajniach, skladoch, garážach a pod. Oblasť ich použitia je teda veľmi široká.


Celá správa»
 

Regály a regálové systémy   [25.08.2017]

Môžu byť použité v skladoch, dielňach, knižniciach, obchodoch, archívoch a všade, kde je treba ich uložiť. Regály a regálové systémy je možné rozdeliť do mnohých kategórií.


Celá správa»
 

Regály s plastovými boxami   [13.08.2017]

Regály s plastovými boxami slúži pre prehľadné ukladanie drobných súčiastok alebo spojovacieho materiálu. Vďaka tomuto spôsobu uskladnenia máte o všetkom materiáli vždy dokonalý prehľad.


Celá správa»
 

Kvalitné dielenské pracovné stoly   [04.08.2017]

Žiadna dielňa ani rada priemyselných prevádzok sa nezaobídu bez kvalitného pracovného štýlu. Tento názor je nepochybne zdieľaný každým profesionálnym pracovníkom aj domácim majstrom.


Celá správa»
 

Plošinové vozíky od firmy REGAZ   [28.07.2017]

Manuálne vozíky v ponuke firmy REGAZ patria medzi špičku na trhu. Záruka na vady vzhľadu, použitých materiálov a konštrukčné vady na štandardné modely dokladá kvalitu a dôveru v tieto produkty zo strany výrobcu.


Celá správa»
 

Montážne stoly   [21.07.2017]

Montážne pracovné stoly musia byť dvojnásobne flexibilné: na jednej strane s ohľadom na rôznu telesnú výšku užívateľov, na druhej strane majú byť prestaviteľné v krátkom čase, aby vyhoveli meniacim se požiadavkám flexibilnej montážnej prevádzky.


Celá správa»
 

Regály pre poschodové sklady   [30.06.2017]

Haly alebo budovy s vysokými stropmi ponúkanie vhodné riešenie skladovanie pomocou regálových systémov. Regály zostavené do poschodových skladov zvyšujú podobne ako pojazdné regály úložnú kapacitu v danej podlahovej ploche. Takto nainštalované regály ponúkajú veľké zvýšenie kapacity smerom do výšky. Bez stavebných úprav tak môžete maximálne využiť výšku budovy. Pod plošinou regálov môže prebiehať výroba a hore tvoria regály sklad materiálu.


Celá správa»
 

Policové regály pre poriadok a prehľad v sklade a dielni   [17.06.2017]

Policové regály sú určené pre ukladanie menších druhov tovaru či materiálu priamo na police. Najčastejšie sú využívané pre uskladnenie krabíc, kníh, šanónov alebo drobného tovaru.


Celá správa»
 
 

Hlavné

Porovnanie (0)
Odoberať novinky
Chcem byť informovaný e-mailom o zľavách a novinkách.
 
Navrhnite si regály
Spoločnosť Regaz je výhradným dovozcom výrobkov FAMI.
 

 

Internetový obchod REGAZ Sk - špecialista na kovové regále, regálové systémy a ďalší kovový a dielenský nábytok.

Ponúkame profesionálny a komplexný servis od fázy projektu, stanovenie vhodného typu skladovej technológie, cez montáž až po pozáručný servis.

Využite dopravu zdarma na regále a regálové systémy, ale i ďalšieho sortimentu, pri kúpe väčšieho množstva tovaru.


 


Copyright © REGAZ SK s.r.o. www.regaz.sk. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich REGAZ SK, viac info. All rights reserved.
Created by Redenge 2010, Internetový obchod Redenge e-shop