Aktuálne správy

Dielenský nábytok   [16.11.2018]

Dielenský nábytok je veľmi obľúbený vo výrobných priestoroch, montážnych a baliacich dielňach, servisoch a všade tam, kde je potrebný odolný a stabilný nábytok. Dielenský nábytok je všeobecne konštruovaný tak, aby zaisťoval ochranu ako produktom a nástrojom, tak aj vysokú mieru bezpečia pre osoby, ktoré sa každý deň v priestoroch dielne nachádzajú.


Celá správa»
 

  [09.11.2018]

 

Skosené plastové boxy - kvalitné riešenie pre prehľadné skladovanie   [26.10.2018]

Plastové boxy si je možné kúpiť v mnohých rozličných variantoch. Praktické sú napriklad skosené plastové boxy, ktoré patria medzi vynikajúce riešenie pre skladovanie najrôznejších materiálov, a to bezpečne a úplne prehľadne!


Celá správa»
 

Dielenské stoly ako základné vybavenie mnohých pracovísk   [12.10.2018]

Sú vašej profesionálne alebo hobby činnosťou remeselnej a ďalšie práce? Ak áno, bez kvalitného dielenského stolu sa v dnešnej dobe v žiadnom prípade nezaobídete. Ako ale vybrať tú najvhodnejšiu variantu?


Celá správa»
 

Variabilný rúrkový regálový systém - ideálne riešenie pre sklady   [21.09.2018]

Rúrkové regálové systémy predstavujú vynikajúcu možnosť, ako v skladových priestoroch ľahko a rýchlo vybudovať regály. Tu sa však pole ich pôsobnosti nevyčerpáva, lebo je možné použiť aj pre zostavovanie ďalších konštrukcií ...


Celá správa»
 

Plastové prepravky pre prehľadné skladovanie a ľahkú prepravu materiálov   [14.09.2018]

Plastové prepravky sú často spájané s potravinárskym priemyslom, možno ich však využívať aj v mnohých iných odvetviach pre uskladnenie alebo prepravu drobnejších materiálov. Na čo je dobré sa zamerať pri ich nákupe?


Celá správa»
 

Kvalitné dielenské pracovné stoly - využiteľné v dielňach i rôznych prevádzkach   [24.08.2018]

Žiadna dielňa ani rada priemyselných prevádzok sa nezaobídu bez kvalitného pracovného štýlu. Tento názor je nepochybne zdieľaný každým profesionálnym pracovníkom aj domácim majstrom.


Celá správa»
 

Regálové systémy v mnohých variantoch   [11.08.2018]

Regálové systémy sú určené pre uskladnenie najrôznejších výrobkov od tovaru (vrátane krabicového), cez náradie a spojovacie materiály až po dokumenty. Sú pritom garanciou dokonalej prehľadnosti aj optimálneho využitia miesta.


Celá správa»
 

Policové regály na mieru   [29.06.2018]

Policové regály sú najrozšírenejším druhom regálových systémov. Svojou variabilitou sú vhodné pre vybavenie rôznych prevádzok. Výborne sa hodia do archívov pre skladovanie dokumentov a šanónov, ale rovnako dobre poslúžia  i pri ukladaní nepaletovaného tovaru väčších kusov a s využitím prepraviek i drobného materiálu.


Celá správa»
 

S dodávkou regálov spoliehajte na REGAZ   [10.06.2018]

Všetky regály a regálové systémy policových  regálov, paletové regály (štandartné paletové regály, atypické paletové regály na všetky druhy paliet) , konzolový ( stromčekový ) regál , mobilné regály , vjazdové regály , lacné hobby regáliky ale i špeciálné skladové a galerijné regály v ponuke REGAZ.eu sú  kovové regály variantne z našej výroby alebo z ponuky najväčších výrobcov regálov v EU.


Celá správa»
 
 

Hlavné

Porovnanie (0)
Odoberať novinky
Chcem byť informovaný e-mailom o zľavách a novinkách.
 
Navrhnite si regály
Spoločnosť Regaz je výhradným dovozcom výrobkov FAMI.
 

 

Internetový obchod REGAZ Sk - špecialista na kovové regále, regálové systémy a ďalší kovový a dielenský nábytok.

Ponúkame profesionálny a komplexný servis od fázy projektu, stanovenie vhodného typu skladovej technológie, cez montáž až po pozáručný servis.

Využite dopravu zdarma na regále a regálové systémy, ale i ďalšieho sortimentu, pri kúpe väčšieho množstva tovaru.


 


Copyright © REGAZ SK s.r.o. www.regaz.sk. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich REGAZ SK, viac info. All rights reserved.
Created by Redenge 2010, Internetový obchod Redenge e-shop