Aktuálne správy

Regálové konštrukcie pre prepravky   [16.02.2018]

Regály pre prepravky sa vyrábajú v rôznych rozmeroch a pre prepravky rôznych objemov i tvarov. Vybrať si teda môže naozaj každý. Kúpiť môžete napríklad menšie regálové konštrukcie pre šesť zásobníkov o veľkosti 5, alebo môžete zakúpiť regálový rám, kam sa zmestí hneď 30 plastových zásobníkov o veľkosti 4.


Celá správa»
 

Regály s výsuvnými policami   [02.02.2018]

Naozaj ťažké predmety, ako sú napríklad formy na vstrekovanie alebo el. motory, sa už dnes nemusia uskladňovať len v paletových regáloch, kedy forma leží na palete. My vám ponúkame regálový systém, ktorý disponuje výsuvnými úložnými policami, ktoré majú nosnosť až 1000kg. Formy sa potom na tieto výsuvné police ukladajú žeriavom, a nie vysokozdvižným vozíkom.


Celá správa»
 

Regály s plnými bočnicami   [19.01.2018]

V naozaj širokej ponuke našej firmy nájdete kovové regály, regálové systémy i policové regály, ktoré môžu byť nielen otvorené, ale aj uzavreté. A to vďaka tomu, že jednotlivé regálové konštrukcie možno vybaviť kovovými bočnicami, čo sú vlastne postranné steny regálových rámov, vďaka ktorým sa celé zostava uzavrie.


Celá správa»
 

Plošinové vozíky   [05.01.2018]

V každom sklade, dielni alebo výrobnej hale by nemal chýbať kvalitný plošinový vozík, ktorý sa používa pre ľahkú manipuláciu s ťažkými bremenami. S plošinovými vozíkami sa okrem priemyselných obrov môžete stretnúť tiež napríklad v obchodoch, hoteloch alebo v zdravotníckych zariadení.


Celá správa»
 

  [21.12.2017]

 

Kvalitné montované kovové regály   [15.12.2017]

Kovové montované regály sa vyznačujú premyslenou konštrukciou, ktorá je veľmi stabilná a zaručuje tiež bezpečnosť, a to aj v prípade, keď je regál vystavený veľkému zaťaženiu.


Celá správa»
 

Policové manipulačné vozíky   [24.11.2017]

Policové manipulačné dielenské vozíky dodávame v mnohých veľkostných typoch s možnosťou ľubovoľného nastavenia oceľových či drevených políc. Vysokú nosnosť a dlhodobú životnosť dáva dielenským policovým vozíkom dokonalosť a vysoká profesionalita dielenského spracovania a kvality použitých materiálov.


Celá správa»
 

Paletové regály   [24.10.2017]

Paletové regály sa používajú prevažne v logistike, kde slúžia na uloženie paliet s tovarom alebo s materiálom, a to priamo na nosníky regálu alebo na jeho priečniky. Jedná sa o montovanú konštrukciu skladajúci sa z čiastočne zváraných dielov a špeciálnych oceľových valcovaných profilov, ktoré sú spevnené diagonálami. Bývajú navrhnuté ako samonosná konštrukcia.


Celá správa»
 

  [23.10.2017]

 

Policové regály   [07.10.2017]

Základ všetkých skladov, to sú policové regály. Ich poslanie je úplne zrejmé, lebo má umožňovať skladovanie voľne uloženého tovaru, čo môžu byť palety, škatule a podobné.


Celá správa»
 
 

Hlavné

Porovnanie (0)
Odoberať novinky
Chcem byť informovaný e-mailom o zľavách a novinkách.
 
Navrhnite si regály
Spoločnosť Regaz je výhradným dovozcom výrobkov FAMI.
 

 

Internetový obchod REGAZ Sk - špecialista na kovové regále, regálové systémy a ďalší kovový a dielenský nábytok.

Ponúkame profesionálny a komplexný servis od fázy projektu, stanovenie vhodného typu skladovej technológie, cez montáž až po pozáručný servis.

Využite dopravu zdarma na regále a regálové systémy, ale i ďalšieho sortimentu, pri kúpe väčšieho množstva tovaru.


 


Copyright © REGAZ SK s.r.o. www.regaz.sk. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich REGAZ SK, viac info. All rights reserved.
Created by Redenge 2010, Internetový obchod Redenge e-shop