Aktuálne správy

Policové manipulačné vozíky   [24.11.2017]

Policové manipulačné dielenské vozíky dodávame v mnohých veľkostných typoch s možnosťou ľubovoľného nastavenia oceľových či drevených políc. Vysokú nosnosť a dlhodobú životnosť dáva dielenským policovým vozíkom dokonalosť a vysoká profesionalita dielenského spracovania a kvality použitých materiálov.


Celá správa»
 

Paletové regály   [24.10.2017]

Paletové regály sa používajú prevažne v logistike, kde slúžia na uloženie paliet s tovarom alebo s materiálom, a to priamo na nosníky regálu alebo na jeho priečniky. Jedná sa o montovanú konštrukciu skladajúci sa z čiastočne zváraných dielov a špeciálnych oceľových valcovaných profilov, ktoré sú spevnené diagonálami. Bývajú navrhnuté ako samonosná konštrukcia.


Celá správa»
 

  [23.10.2017]

 

Policové regály   [07.10.2017]

Základ všetkých skladov, to sú policové regály. Ich poslanie je úplne zrejmé, lebo má umožňovať skladovanie voľne uloženého tovaru, čo môžu byť palety, škatule a podobné.


Celá správa»
 

  [22.09.2017]

 

Montované kovové regály   [15.09.2017]

Kovové montované regály sa vyznačujú premyslenou konštrukciou, ktorá je veľmi stabilná a zaručuje tiež bezpečnosť, a to i v prípade, keď je regál vystavený veľkému zaťaženiu. Tento typ regálu práve vďaka svojej veľmi stabilnej konštrukcii a vysokej nosnosti nájde využitie v dielňach, archívoch, ateliéroch, predajniach, skladoch, garážach a pod. Oblasť ich použitia je teda veľmi široká.


Celá správa»
 

Regály a regálové systémy   [25.08.2017]

Môžu byť použité v skladoch, dielňach, knižniciach, obchodoch, archívoch a všade, kde je treba ich uložiť. Regály a regálové systémy je možné rozdeliť do mnohých kategórií.


Celá správa»
 

Regály s plastovými boxami   [13.08.2017]

Regály s plastovými boxami slúži pre prehľadné ukladanie drobných súčiastok alebo spojovacieho materiálu. Vďaka tomuto spôsobu uskladnenia máte o všetkom materiáli vždy dokonalý prehľad.


Celá správa»
 

Kvalitné dielenské pracovné stoly   [04.08.2017]

Žiadna dielňa ani rada priemyselných prevádzok sa nezaobídu bez kvalitného pracovného štýlu. Tento názor je nepochybne zdieľaný každým profesionálnym pracovníkom aj domácim majstrom.


Celá správa»
 

Plošinové vozíky od firmy REGAZ   [28.07.2017]

Manuálne vozíky v ponuke firmy REGAZ patria medzi špičku na trhu. Záruka na vady vzhľadu, použitých materiálov a konštrukčné vady na štandardné modely dokladá kvalitu a dôveru v tieto produkty zo strany výrobcu.


Celá správa»
 
 

Hlavné

Porovnanie (0)
Odoberať novinky
Chcem byť informovaný e-mailom o zľavách a novinkách.
 
Navrhnite si regály
Spoločnosť Regaz je výhradným dovozcom výrobkov FAMI.
 

 

Internetový obchod REGAZ Sk - špecialista na kovové regále, regálové systémy a ďalší kovový a dielenský nábytok.

Ponúkame profesionálny a komplexný servis od fázy projektu, stanovenie vhodného typu skladovej technológie, cez montáž až po pozáručný servis.

Využite dopravu zdarma na regále a regálové systémy, ale i ďalšieho sortimentu, pri kúpe väčšieho množstva tovaru.


 


Copyright © REGAZ SK s.r.o. www.regaz.sk. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich REGAZ SK, viac info. All rights reserved.
Created by Redenge 2010, Internetový obchod Redenge e-shop