Aktuálne správy

Policové regály na mieru   [29.06.2018]

Policové regály sú najrozšírenejším druhom regálových systémov. Svojou variabilitou sú vhodné pre vybavenie rôznych prevádzok. Výborne sa hodia do archívov pre skladovanie dokumentov a šanónov, ale rovnako dobre poslúžia  i pri ukladaní nepaletovaného tovaru väčších kusov a s využitím prepraviek i drobného materiálu.


Celá správa»
 

S dodávkou regálov spoliehajte na REGAZ   [10.06.2018]

Všetky regály a regálové systémy policových  regálov, paletové regály (štandartné paletové regály, atypické paletové regály na všetky druhy paliet) , konzolový ( stromčekový ) regál , mobilné regály , vjazdové regály , lacné hobby regáliky ale i špeciálné skladové a galerijné regály v ponuke REGAZ.eu sú  kovové regály variantne z našej výroby alebo z ponuky najväčších výrobcov regálov v EU.


Celá správa»
 

Stojany s plastovými boxmi   [01.06.2018]

Aby ste mali vždy dobrý prehľad o drobnom skladovaného materiálu, mali by ste si do svojej dielne, skladu či predajne zaobstarať kvalitné stojany s plastovými boxmi. V ponuke spoločnosti Regaz Sk si môžete zaobstarať najrôznejšie typy týchto stojanov, ktoré vám uľahčia hľadanie potrebného materiálu.


Celá správa»
 

Správnym regálom k dokonalému poriadku   [20.04.2018]

Poznáte to všetci - v dielni či garáže nemáte dostatok priestoru na svoju prácu, pretože sa vám v každom rohu povaľuje materiál a náradie bez ladu a skladu, ktorý vám prekáža a zdržuje vás od efektívnej práce.


Celá správa»
 

Plošinové vozíky - ľahká manipulácia s tovarom a materiály   [07.04.2018]

Uplatnenie plošinových vozíkov je takmer univerzálne. Možno ich používať ako v dielňach či skladoch, tak v priemyselných areáloch, výrobných halách, archívoch alebo obchodoch. Aké varianty sú aktuálne k dispozícii?


Celá správa»
 

Dvojplošinové vozíky - vysoká kvalita, ľahká manipulácia   [23.03.2018]

Dvojplošinové vozíky sú prostriedky na to, aby ste mohli ľahšie manipulovať s väčším množstvom predmetov a nástrojov. Ako také však musia byť vysoko kvalitné a spoľahlivé. Aktuálne však môžete vyberať z pestrej ponuky.


Celá správa»
 

Skladové regály   [10.03.2018]

Ponúkame profesionálne kovové regály. Kombináciou správnych materiálov pri výrobe dosahujú nosné prvky konštrukcie maximálnej nosnosti. Kvalitné regály nakupujte u odborníkov na regálové systémy firmy REGAZ SK.


Celá správa»
 

Regálové konštrukcie pre prepravky   [16.02.2018]

Regály pre prepravky sa vyrábajú v rôznych rozmeroch a pre prepravky rôznych objemov i tvarov. Vybrať si teda môže naozaj každý. Kúpiť môžete napríklad menšie regálové konštrukcie pre šesť zásobníkov o veľkosti 5, alebo môžete zakúpiť regálový rám, kam sa zmestí hneď 30 plastových zásobníkov o veľkosti 4.


Celá správa»
 

Regály s výsuvnými policami   [02.02.2018]

Naozaj ťažké predmety, ako sú napríklad formy na vstrekovanie alebo el. motory, sa už dnes nemusia uskladňovať len v paletových regáloch, kedy forma leží na palete. My vám ponúkame regálový systém, ktorý disponuje výsuvnými úložnými policami, ktoré majú nosnosť až 1000kg. Formy sa potom na tieto výsuvné police ukladajú žeriavom, a nie vysokozdvižným vozíkom.


Celá správa»
 

Regály s plnými bočnicami   [19.01.2018]

V naozaj širokej ponuke našej firmy nájdete kovové regály, regálové systémy i policové regály, ktoré môžu byť nielen otvorené, ale aj uzavreté. A to vďaka tomu, že jednotlivé regálové konštrukcie možno vybaviť kovovými bočnicami, čo sú vlastne postranné steny regálových rámov, vďaka ktorým sa celé zostava uzavrie.


Celá správa»
 
 

Hlavné

Porovnanie (0)
Odoberať novinky
Chcem byť informovaný e-mailom o zľavách a novinkách.
 
Navrhnite si regály
Spoločnosť Regaz je výhradným dovozcom výrobkov FAMI.
 

 

Internetový obchod REGAZ Sk - špecialista na kovové regále, regálové systémy a ďalší kovový a dielenský nábytok.

Ponúkame profesionálny a komplexný servis od fázy projektu, stanovenie vhodného typu skladovej technológie, cez montáž až po pozáručný servis.

Využite dopravu zdarma na regále a regálové systémy, ale i ďalšieho sortimentu, pri kúpe väčšieho množstva tovaru.


 


Copyright © REGAZ SK s.r.o. www.regaz.sk. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich REGAZ SK, viac info. All rights reserved.
Created by Redenge 2010, Internetový obchod Redenge e-shop