Policové regály SUPER

   POLICOVÉ REGÁLY SUPERPolicové regály SUPER sú určené pre ukladanie nepaletového tovaru voľne, v krabiciach,v plastových alebo kovových prepravkách. Sú určené pre ručnú obsluhu priamym prístupom obsluhujúceho personálu, nie sú určené pre strojné zakladanie alebo odoberanie uložených jednotiek. Regály SUPER sú modulovou stavebnicou kovových policových regálov s výškou do 5008mm, hĺbkou 800mm, šírkou stĺpca do 1800 a nosnosťou police do 640 kg. Police sú v regálovom stĺpci zavesené a je možné ich ľahko výškovo prestavovať po 33 mm. Bohatá ponuka príslušenstva a doplnkov k štandardnému prevedeniu výrazne rozširuje možnosti aplikácií podľa charakteru a typu ukladaného tovaru, zvyšuje komfort obsluhy a úroveň ochrany uložených prvkov skladovaného sortiment
NAKRESLITE SI REGÁL SUPER ON-LINE
 
 
Vlastnosti regálu SUPER
   • modulová stavebnica kovového regálu 
   • určený pre ukladanie drobného materiálu
   • ručné zakladanie priamym prístupom obsluhy
   • konštrukčné prvky sú vyrobené z pozinkovaného materiálu
   • výška regálov od 1972 do 5000 m
   • výškové prestavenie políc po 33 mm
   • šírka políc 900,1200,1500 mm
   • hĺbka políc 320,400,500,600 mm
   • nosnosť políc 150-350 kg
   • možnosť postaviť poschodový sklad
     

Prednosti regálu SUPER
   • jednoduchá zásuvná montáž bez skrutkovania
   • bohaté príslušenstvo a množstvo doplnkov
   • prevedenie políc v 3 skupinách nosností
   • vysoká stabilita pevnosť a trvanlivosť
    
 
 • Pozdĺžne nosníky
 Do regálových rámov sú zavesené pozdĺžne nosníky, ktoré spolu s policovým panelom tvoria policu regálu. Pozdĺžne nosníky sú tvarované duté profily, príslušnej dĺžky, na oboch koncoch upravené pre zavesenie do perforácie stĺpika. Štandardne sa vyrába v dĺžkach 900, 1050, 1200, 1350, 1500 a 1800mm. Nosníky sú vyrobené z pozinkovaného materiálu rôznej hrúbky. Podľa hrúbky materiálu sú nosníky rozdelené do troch skupín, označených ako S1, S2 a S3. Výška profilu nosníka je 47 a 80 mm. Pre nosníky s výškou profilu 47 mm sa používa označenie iba S1 – S3, nosníky s výškou profilu 80 mm sa značia S1G, S2G a S3G.
 
 
 
 •  Policové panely
 Policové panely spolu s dvojicou nosníkov, zavesených v rámoch regálu, tvoria policu regálu. Podľa šírky police sa volí počet a rozmery policových panelov a podľa požiadavky na nosnosť a hĺbku police sa volí typ policového panelu. Panely sú vyrobené profilovaním pozinkovaného plechu. Výška profilu ovplyvňuje nosnosť panelu, preto sa panely vyrábajú v dvoch prevedeniach - s výškou profilu 12 a 25 mm, označovaných H12 a H25. Policové panely H12 sa vyrábajú pre hĺbky políc 320-700mm, v šírkach 450, 600 a 900mm. Policové panely H25 sa vyrábajú v šírke iba 300mm pre hĺbky políc 400-800mm. Policové panely H25 sa vyrábajú z plechov rôznej hrúbky. Tým je dosiahnuté ďalšieho jemnejšieho delenia skupiny H25 z hľadiska nosnosti. Označenie jednotlivých podskupín je H25 A – normálne prevedenie, H25 B – zosilnené prevedenie a H25 C – nosné prevedenie. Policové panely H25 C sa navyše vyrábajú z normálneho alebo perforovaného materiálu.
 
 
 
 •  Vaňové police
 
Policové panely vaňových políc sú prelisované do takého tvaru, ktorý po zavesení panelov do nosníkov vytvorí vaňu pre skladovanie drobného sypaného tovaru. Nosníky vaňovej police sa zavesujú tak, aby predný nosník bol zavesený o 66mm nižšie než zadný . Hĺbka vaňovej police v zadnej časti je 180mm, v prednej 114mm. Vaňové panely sa vyrábajú v šírke 300mm. Zavesujú sa na nosníky zľava doprava tak, aby sa hrany susedných panelov prekrývali. Vnútorný priestor vaňovej police je možné deliť prepážkami. Prepážky sa inštalujú zasunutím do prelisov panelu. Je možné ich zaistiť v podlahe vyklopením jazýčku prepážky do prelisov panelu. 
 
 
 •  Presuvné deliace steny
 
 Inštalujú sa na police s nosníkom výšky 47mm. Sú zostavené z dvoch držiakov presuvnej prepážky – ľavého a pravého a deliaceho plechu. Držiaky presuvnej prepážky sa naklapnú na predný a zadný nosník police. Do kolmých častí držiaku sa zhora zasúva deliaci plech. Držiaky, alebo celú prepážku je možné horizontálne presunovať po polici. Držiaky je tiež možné zaistiť v podlahe prinitovaním alebo priskrutkovaním k nosníku. Deliace plechy môžu byť rovné s výškou 100 a 200mm, alebo šikmé s výškou 200mm v zadnej a 100mm v prednej časti.
 
 
 
 • Držiaky etikiet
 
Držiak etikety je zavesený na nosník police a slúži k umiestneniu etikety. Držiak etikety je plastový rámček so závesom, doplnený papierovou etiketou a krycou priehľadnou fóliou. Vyrába sa v rozmere 100x40mm. Držiak etikety je možné zavesiť na nosník 47 a 80mm. 
 
 
 
 • Ohrádky police
 
Ohrádka police vytvára na polici boxy pre ukladanie drobnejšieho voľne ložného tovaru. Je zostavená z predného a zadného čela ohrádky police a príslušného počtu prepážok ohrádky. Čelá ohrádky sú vyrábané v dvoch výškach – 100 a 200mm. Prepážky sú buď rovné s výškou 100mm alebo šikmé , s výškou 200mm v zadnej a 100mm v prednej časti. Prepážky sa zasúvajú do prelisov v čelách ohrádok. Ohrádky sa inštalujú na police. Poistka nosníka sa použije na zaistenie čela ohrádky – nosník nie je zaistený poistkou, ale čelom, ktoré fixuje i nosník. 
 
 
 
 
 •  Pevné prepážky police
 
Pevná prepážka delí priestor nad policou v celej svetlej výške. Prepážky sa vyrábajú vo výškach 244, 344 a 444mm. Pre ich aplikáciu je nutné police v regálovom stĺpci inštalovať do týchto výšok. Pevná prepážka sa používa na police s nosníky o výške 47mm. Prepážka je uchytená na štyroch závesoch, ktoré sú zakliesnené na nosníky. Závesy sa vyrábajú v dvoch prevedeniach – jednostranné a obojstranné. Závesy je možné zaistiť v polohe nitovaním alebo priskrutkovaním samoreznou skrutkou. 
 
 
 

 

Policové regály SUPER galéria

Filtre
Zobraziť
Radenie
Zaradený tovar        
Kategória je prázdna
 
 
                            Katalóg                                                         DOPORUČUJEME pojazdné schody
                                                                          
 
 

Aktuálne správy

Policové regály na mieru

Policové regály sú najrozšírenejším druhom regálových systémov. Svojou variabilitou sú vhodné pre vybavenie rôzn...

 
Správnym regálom k dokonalému poriadku

Poznáte to všetci - v dielni či garáže nemáte dostatok priestoru na svoju prácu, pretože sa vám v každom rohu po...

 
Kvalitné montované kovové regály

Kovové montované regály sa vyznačujú premyslenou konštrukciou, ktorá je veľmi stabilná a zaručuje tiež bezpečnos...

 

Policové regály

07.10.2017
Policové regály

Základ všetkých skladov, to sú policové regály. Ich poslanie je úplne zrejmé, lebo má umožňovať skladovanie voľn...

 
Regály a regálové systémy

Môžu byť použité v skladoch, dielňach, knižniciach, obchodoch, archívoch a všade, kde je treba ich uložiť. Regál...

 
Policové regály pre poriadok a prehľad v sklade a dielni

Policové regály sú určené pre ukladanie menších druhov tovaru či materiálu priamo na police. Najčastejšie sú vyu...

 
Policové regály sú SUPER

Na skladovanie najrôznejšieho voľne loženého tovaru a materiálu sa využíva stavebnicový regálový systém typu SUP...

 
Montovaný regál z kovu – tip na istotu

Ak by ste hľadali univerzálny, ale pritom maximálne spoľahlivý kvalitný regálový systém pre vašu dielňu či sklad...

 
Výroba a predaj regálov

Regaz.sk – slovenský špecialista na predaj a montáže regálov i regálových systémov na mieru ponúka v rámci svoji...

 
Regály a regálové systémy

Ak chcete mať všetko vo svojej dielni či skladu perfektne zrovnané, potom sa určite nezaobídete bez tých správny...

 
 
 
 


 


Copyright © REGAZ SK s.r.o. www.regaz.sk. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich REGAZ SK, viac info. All rights reserved.
Created by Redenge 2010, Internetový obchod Redenge e-shop