Plastové prepravky Athena, Euro prepravky

Plastové prepravky Athena i Euro prepravky vynikajú svojou odolnosťou voči väčšine slabých kyselín, lúhom, tukom, silným nárazom i skrúteniu. Sú vhodné napr. do strojárenskej výroby, kde dochádza stabilne do styku s olejmi a podobnými látkami. Väčšina iných prepraviek je už po veľmi krátkej dobe už nepoužiteľná. 

Multifunkčné plastové prepravky

splňujúce všetky požiadavky, ktoré sa kladú na poloautomatické a plne automatické sklady či prevádzky, platí pre rozmery 600x400mm a 800x600mm. Možnosť vystuženého dna pre zvýšenie celkovej pevnosti a odolnosti plastových prepraviek. Ľahká manipulovateľnosť a stabilita. Dokonale hladké vnútorné steny umožňujú stopercentné využitie objemu. Výstuhy vonkajších stien plastových prepraviek zaisťujú mimoriadne stabilný tvar a nosnosť. Špeciálne upravené okraje umožňujú bezpečné stohovanie. Rozmerovo kompatibilné, vhodné pre prepravu na EURO paletách. 
 
Dno i steny plastových prepravieksú plné, u väčšiny rozmerov môžu byť perforované. U väčšiny rozmerov je možnosť výberu medzi boxom s otvormi pre uchopenie, alebo iba s prelismi. Možno opatriť vekom na kĺboch, výsuvným vekom alebo štandardným vekom, ktoré je možné buď zaistiť proti nechcenému otvoreniu či priamo zaplombovať.

Príslušenstvo

 v našej ponuke: rámčeky a klipy pre popisné štítky či sprievodnú dokumentáciu, veká, poistky viek, deliace hrebene alebo deliace krabičky, potlač logom. Prepravky Athena i Euro prepravky predávame v rozmeroch 300×200 mm, 400×300 mm, 600×400 mm, 800×600 mm.

Plastové Euro prepravky je tiež možné stohovať na plastové palety a uzavrieť paletovým vekom. Tieto paletové balenia KLT prepraviek splňujú potreby všetkých automobilových priemyslov a ďalších odvetví v strojárenstve.
Nezáväzne Vám spracujeme ponuku podľa Vašej špecifikácie. Dopyt môžete poslať cez tento formulár.
Pre plastové prepravky ponúkame policové vozíky, pojazdné stojany a podvozky pod prepravky.
 

Ďalšie možnosti farebného prevedenia plastových euro prepraviek Athena (viac po kliknutí na detail):


07 - černá (ne ESD); XF - tmavě zelená; IS - červená; IR - modrá

 
 

Aktuálne správy

Plastové prepravky pre prehľadné skladovanie a ľahkú prepravu materiálov

Plastové prepravky sú často spájané s potravinárskym priemyslom, možno ich však využívať aj v mnohých iných odve...

 
Plastové Euro prepravky

Plastové Euro prepravky sú veľmi často využívaným druhom prepraviek a to prevažne vďaka svojim skvelým vlastnost...

 
Regálové konštrukcie pre prepravky

Prepravky sú dôležitou súčasťou každej predajne, dielne, ale aj domácnosti. V nich sa prenáša tovar a materiály,...

 
 
 
 


 


Copyright © REGAZ SK s.r.o. www.regaz.sk. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich REGAZ SK, viac info. All rights reserved.
Created by Redenge 2010, Internetový obchod Redenge e-shop